Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir. 24 Mai
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane
Tir. 24 Mai
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 20:00
Oldenborg - Bærum 2
4. div menn
Ons. 25 Mai
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen
Ons. 25 Mai
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane
Ons. 25 Mai
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen
Ons. 25 Mai
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er
Tor. 26 Mai
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Tor. 26 Mai
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane
Fre. 27 Mai
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane
Fre. 27 Mai
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen
Fre. 27 Mai
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane
Fre. 27 Mai
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Lør. 28 Mai
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane
Søn. 29 Mai
kl 11:00 - 13:00
Trening Nordavind
Halv 11'er bane mot parkering
Søn. 29 Mai
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012
Søn. 29 Mai
kl 18:15 - 20:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Søn. 29 Mai
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen
Man. 30 Mai
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er Halv 11'er bane
Man. 30 Mai
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Man. 30 Mai
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen
Man. 30 Mai
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane
Man. 30 Mai
kl 18:30 - 19:29
Veitvet Gul - Stovner SK Grønn
Veitvet kunstgr. 5er B
Man. 30 Mai
kl 20:15 - 21:34
Veitvet 2 - Furuset
Veitvet kunstgress 9er A
Tir. 31 Mai
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane
Tir. 31 Mai
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen
Tir. 31 Mai
kl 20:15 - 21:54
Veitvet - Ullern 2
Veitvet kunstgress
Ons. 1 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen
Ons. 1 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane
Ons. 1 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen
Ons. 1 Jun
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er
Ons. 1 Jun
kl 21:00 - 22:09
Veitvet - Nordby
Veitvet kunstgress 7er A
Tor. 2 Jun
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Tor. 2 Jun
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane
Tor. 2 Jun
kl 18:30 - 20:09
Veitvet - Vålerenga 3
Veitvet kunstgress
Tor. 2 Jun
kl 20:15 - 22:00
Union Carl Berner - Majorstuen
5. div menn
Fre. 3 Jun
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane
Fre. 3 Jun
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen
Fre. 3 Jun
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane
Fre. 3 Jun
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Lør. 4 Jun
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane
Lør. 4 Jun
kl 18:00 - 22:00
Rigging til cup på lørdan
3vs3 baner vil bli satt opp på begge baner,…
Søn. 5 Jun
kl 08:00 - 22:00
Santander cup
Veitvet arrangerer cup for barn
Søn. 5 Jun
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012
Søn. 5 Jun
kl 18:15 - 20:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Søn. 5 Jun
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen
Man. 6 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er Halv 11'er bane
Man. 6 Jun
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Man. 6 Jun
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen
Man. 6 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane
Tir. 7 Jun
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane
Tir. 7 Jun
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen
Tir. 7 Jun
kl 20:15 - 21:54
Oldenborg - Gui
Veitvet kunstgress
Ons. 8 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane
Ons. 8 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen
Ons. 8 Jun
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er
Ons. 8 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen
Ons. 8 Jun
kl 21:00 - 22:09
Veitvet - Grüner
Veitvet kunstgress 7er A
Tor. 9 Jun
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Tor. 9 Jun
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane
Tor. 9 Jun
kl 19:00 - 20:09
Veitvet Grønn - KFUM 3
Veitvet kunstgress 7er A
Fre. 10 Jun
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane
Fre. 10 Jun
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen
Fre. 10 Jun
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane
Fre. 10 Jun
kl 20:00 - 22:00
OBOS cup Herrer, Veitvet - Ullern
Fre. 10 Jun
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Fre. 10 Jun
kl 20:15 - 21:54
Veitvet - Ullern
Veitvet kunstgress
Lør. 11 Jun
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane
Søn. 12 Jun
kl 11:00 - 13:00
Trening Nordavind
Halv 11'er bane mot parkering
Søn. 12 Jun
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012
Søn. 12 Jun
kl 16:45 - 18:04
Veitvet - Ellingsrud
Veitvet kunstgress
Søn. 12 Jun
kl 18:15 - 20:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Søn. 12 Jun
kl 18:30 - 19:49
Veitvet - Ready 2
Veitvet kunstgress 9er A
Søn. 12 Jun
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen
Man. 13 Jun
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Man. 13 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er Halv 11'er bane
Man. 13 Jun
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen
Man. 13 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane
Man. 13 Jun
kl 19:20 - 20:59
Veitvet - Stovner SK 2
Veitvet kunstgress
Man. 13 Jun
kl 21:00 - 22:09
Veitvet - Bærums Verk Hauger
Veitvet kunstgress 7er A
Tir. 14 Jun
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane
Tir. 14 Jun
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen
Tir. 14 Jun
kl 18:00 - 18:59
Veitvet Gul - Lambertseter Rød
Veitvet kunstgr. 5er B
Tir. 14 Jun
kl 18:55 - 20:14
Veitvet 2 - Bærum 2
Veitvet kunstgress 9er B
Tir. 14 Jun
kl 20:15 - 21:54
Veitvet - Årvoll
Veitvet kunstgress
Ons. 15 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane
Ons. 15 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen
Ons. 15 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen
Ons. 15 Jun
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er
Ons. 15 Jun
kl 19:10 - 20:29
Veitvet 2 - Grorud 2
Veitvet kunstgress
Tor. 16 Jun
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Tor. 16 Jun
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane
Tor. 16 Jun
kl 18:55 - 20:14
Veitvet - Bøler
Veitvet kunstgress
Tor. 16 Jun
kl 20:15 - 22:15
Union Carl Berner - Langhus
5. div menn
Fre. 17 Jun
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane
Fre. 17 Jun
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen
Fre. 17 Jun
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane
Fre. 17 Jun
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Lør. 18 Jun
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane
Søn. 19 Jun
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012
Søn. 19 Jun
kl 18:15 - 20:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Søn. 19 Jun
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen
Søn. 19 Jun
kl 20:15 - 22:15
Oldenborg 2 - OSI 3
8. div menn
Man. 20 Jun
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Man. 20 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er Halv 11'er bane
Man. 20 Jun
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen
Man. 20 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane
Man. 20 Jun
kl 20:15 - 21:54
Veitvet - Lyn 1896 FK 3
Veitvet kunstgress
Tir. 21 Jun
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane
Tir. 21 Jun
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen
Tir. 21 Jun
kl 20:15 - 21:54
Veitvet - Rilindja
Veitvet kunstgress
Ons. 22 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane
Ons. 22 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen
Ons. 22 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen
Ons. 22 Jun
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er
Tor. 23 Jun
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Tor. 23 Jun
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane
Fre. 24 Jun
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane
Fre. 24 Jun
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen
Fre. 24 Jun
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane
Fre. 24 Jun
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Lør. 25 Jun
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane
Søn. 26 Jun
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012
Søn. 26 Jun
kl 18:15 - 20:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Søn. 26 Jun
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen
Man. 27 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er Halv 11'er bane
Man. 27 Jun
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Man. 27 Jun
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen
Man. 27 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane
Tir. 28 Jun
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane
Tir. 28 Jun
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen
Tir. 28 Jun
kl 20:15 - 22:00
Oldenborg - KFUM 2
4. div menn
Ons. 29 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen
Ons. 29 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane
Ons. 29 Jun
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen
Ons. 29 Jun
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er
Tor. 30 Jun
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Tor. 30 Jun
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane
Tor. 30 Jun
kl 20:15 - 22:00
Union Carl Berner - Haslum
8. div menn
Fre. 1 Jul
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane
Fre. 1 Jul
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen
Fre. 1 Jul
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane
Fre. 1 Jul
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Lør. 2 Jul
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane
Søn. 3 Jul
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012
Søn. 3 Jul
kl 18:15 - 20:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Søn. 3 Jul
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen
Man. 4 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er Halv 11'er bane
Man. 4 Jul
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Man. 4 Jul
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen
Man. 4 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane
Tir. 5 Jul
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane
Tir. 5 Jul
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen
Ons. 6 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane
Ons. 6 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen
Ons. 6 Jul
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er
Ons. 6 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen
Tor. 7 Jul
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Tor. 7 Jul
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane
Fre. 8 Jul
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane
Fre. 8 Jul
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen
Fre. 8 Jul
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane
Fre. 8 Jul
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Lør. 9 Jul
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane
Søn. 10 Jul
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012
Søn. 10 Jul
kl 18:15 - 20:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Søn. 10 Jul
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen
Man. 11 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er Halv 11'er bane
Man. 11 Jul
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Man. 11 Jul
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen
Man. 11 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane
Tir. 12 Jul
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane
Tir. 12 Jul
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen
Ons. 13 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane
Ons. 13 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen
Ons. 13 Jul
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er
Ons. 13 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen
Tor. 14 Jul
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Tor. 14 Jul
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane
Fre. 15 Jul
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane
Fre. 15 Jul
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen
Fre. 15 Jul
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane
Fre. 15 Jul
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Lør. 16 Jul
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane
Søn. 17 Jul
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012
Søn. 17 Jul
kl 18:15 - 20:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane
Søn. 17 Jul
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen
Man. 18 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er Halv 11'er bane
Man. 18 Jul
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Man. 18 Jul
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen
Man. 18 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane
Tir. 19 Jul
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane
Tir. 19 Jul
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen
Ons. 20 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane
Ons. 20 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen
Ons. 20 Jul
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen
Ons. 20 Jul
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er
Tor. 21 Jul
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane
Tor. 21 Jul
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane
Fre. 22 Jul
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 24 Mai
kl 18:00 - 20:00
Oldenborg - Bærum 2
4. div menn   Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen   Les mer  
Tir. 24 Mai
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Man. 23 Mai
kl 21:00 - 22:09
Veitvet - Ellingsrud
Veitvet kunstgress 7er A
  Les mer  
Man. 23 Mai
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane   Les mer  
Man. 23 Mai
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen   Les mer  
Man. 23 Mai
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er
Halv 11'er bane   Les mer  
Man. 23 Mai
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen   Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 18:30 - 19:49
Veitvet - Lyn
Veitvet kunstgress 9er A
  Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 18:15 - 20:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane   Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012   Les mer  
Søn. 22 Mai
kl 11:00 - 13:00
Trening Nordavind
Halv 11'er bane mot parkering   Les mer  
Lør. 21 Mai
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 18:30 - 19:49
Veitvet 2 - Stovner SK 2
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen   Les mer  
Fre. 20 Mai
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane   Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 20:15 - 21:34
Veitvet - Grei
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 19:00 - 20:09
Veitvet Grønn - Stovner SK Hvit
Veitvet kunstgress 7er A
  Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane   Les mer  
Tor. 19 Mai
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen   Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er   Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 18:30 - 19:29
Veitvet Gul - Oppsal 2
Veitvet kunstgr. 5er B
  Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen   Les mer  
Ons. 18 Mai
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane   Les mer  
Tir. 17 Mai
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen   Les mer  
Tir. 17 Mai
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Man. 16 Mai
kl 20:15 - 21:54
Veitvet - Furuset
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Man. 16 Mai
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane   Les mer  
Man. 16 Mai
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen   Les mer  
Man. 16 Mai
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er
Halv 11'er bane   Les mer  
Man. 16 Mai
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen   Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 18:15 - 20:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane   Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012   Les mer  
Søn. 15 Mai
kl 11:00 - 13:00
Trening Nordavind
Halv 11'er bane mot parkering   Les mer  
Lør. 14 Mai
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 18:30 - 20:30
OBOS cup G13, Veitvet - Høvik
  Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 18:30 - 19:49
Veitvet - Høvik
Veitvet kunstgress 9er A
  Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen   Les mer  
Fre. 13 Mai
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane   Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 20:15 - 22:15
Union Carl Berner - Frigg 2
5.div menn   Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane   Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 21:00 - 22:09
Veitvet - Dania
Veitvet kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen   Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er   Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen   Les mer  
Ons. 11 Mai
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane   Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 20:15 - 21:54
Veitvet - Stovner SK
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen   Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Man. 9 Mai
kl 21:00 - 22:09
Veitvet - Øvrevoll Hosle
Veitvet kunstgress 7er A
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 19:15 - 21:15
OBOS cup G14, Veitvet-Røa
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 19:15 - 20:34
Veitvet - Røa
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Man. 9 Mai
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane   Les mer  
Man. 9 Mai
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen   Les mer  
Man. 9 Mai
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er
Halv 11'er bane   Les mer  
Man. 9 Mai
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 20:15 - 22:00
Østlandskam - Wam-Kam 2
8. div menn   Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen   Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 18:30 - 19:49
Veitvet - Kjelsås
Veitvet kunstgress 9er A
  Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 16:45 - 18:30
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane   Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012   Les mer  
Søn. 8 Mai
kl 15:00 - 16:39
Veitvet - Sterling
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Lør. 7 Mai
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 6 Mai
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 6 Mai
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 6 Mai
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen   Les mer  
Fre. 6 Mai
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane   Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 20:15 - 22:15
Union Carl Berner - Furuset
5. div menn   Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 18:55 - 20:14
Veitvet - HSIL
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane   Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er   Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen   Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane   Les mer  
Ons. 4 Mai
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen   Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 20:15 - 22:15
Oldenborg - Oppsal
4. div menn   Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 19:00 - 20:09
Veitvet Grønn - Christiania BK Ronaldinho
Veitvet kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:55 - 20:14
Veitvet 2 - Røa 2
Veitvet kunstgress 9er B
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 18:00 - 18:59
Veitvet Gul - Manglerud Star Lions
Veitvet kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen   Les mer  
Tir. 3 Mai
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Man. 2 Mai
kl 20:30 - 21:39
Veitvet - Nesodden
Veitvet kunstgress 7er A
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 18:50 - 20:29
Veitvet - Grei 2
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Man. 2 Mai
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane   Les mer  
Man. 2 Mai
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen   Les mer  
Man. 2 Mai
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er
Halv 11'er bane   Les mer  
Man. 2 Mai
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 20:15 - 22:00
Oldenborg 2 - Østlandskam.
8. div menn   Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen   Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 18:15 - 20:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane   Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012   Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 11:00 - 13:00
Trening Nordavind
Halv 11'er bane mot parkering   Les mer  
Lør. 30 Apr
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 20:15 - 22:00
Oldenborg 4 - Sandaker
Veitvet SK - Fotball  
10. div menn   Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen   Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane   Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane   Les mer  
Tor. 28 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 21:00 - 22:09
Veitvet - Oppegård
Veitvet kunstgress 7er A
  Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er   Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen   Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen   Les mer  
Ons. 27 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane   Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 20:15 - 21:54
Veitvet - Nesodden
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen   Les mer  
Tir. 26 Apr
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Man. 25 Apr
kl 20:15 - 21:34
Veitvet - Skeid
Veitvet kunstgress 9er A
  Les mer  
Man. 25 Apr
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane   Les mer  
Man. 25 Apr
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen   Les mer  
Man. 25 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Man. 25 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er
Halv 11'er bane   Les mer  
Søn. 24 Apr
kl 20:15 - 21:54
Østlandskam. - Frisk Asker
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Søn. 24 Apr
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen   Les mer  
Søn. 24 Apr
kl 16:30 - 18:30
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane   Les mer  
Søn. 24 Apr
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012   Les mer  
Søn. 24 Apr
kl 11:00 - 13:00
Trening Nordavind
Halv 11'er bane mot parkering   Les mer  
Lør. 23 Apr
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Lør. 23 Apr
kl 08:00 - 16:00
Lacrosse
  Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen   Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 17:30 - 21:00
Lacrosse
  Les mer  
Fre. 22 Apr
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane   Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 20:15 - 21:54
Union Carl Berner - Bækkelaget
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 18:30 - 20:15
Oldenborg 3 - Oslo-Ørn 2
Veitvet SK - Fotball  
10. div menn 11'er   Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane   Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 20:15 - 21:34
Veitvet - Vålerenga 2
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 18:50 - 20:09
Veitvet 2 - Kjelsås 2
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er   Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen   Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen   Les mer  
Ons. 20 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane   Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 20:00 - 22:00
Oldenborg 3 - Oslo-Ørn 2
Veitvet SK - Fotball  
Kamp 5. div.   Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 19:00 - 20:09
Veitvet Grønn - Manglerud Star Bears
Veitvet kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 18:55 - 20:14
Veitvet 2 - Vålerenga 5
Veitvet kunstgress 9er B
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 18:00 - 18:59
Veitvet Gul - Nordstrand 3
Veitvet kunstgr. 5er B
  Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen   Les mer  
Tir. 19 Apr
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Man. 18 Apr
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane   Les mer  
Man. 18 Apr
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen   Les mer  
Man. 18 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Man. 18 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er
Halv 11'er bane   Les mer  
Søn. 17 Apr
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen   Les mer  
Søn. 17 Apr
kl 16:30 - 18:30
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane   Les mer  
Søn. 17 Apr
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012   Les mer  
Lør. 16 Apr
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 15 Apr
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 15 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 15 Apr
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen   Les mer  
Fre. 15 Apr
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane   Les mer  
Tor. 14 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane   Les mer  
Tor. 14 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Ons. 13 Apr
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er   Les mer  
Ons. 13 Apr
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen   Les mer  
Ons. 13 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen   Les mer  
Ons. 13 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane   Les mer  
Tir. 12 Apr
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen   Les mer  
Tir. 12 Apr
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Man. 11 Apr
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane   Les mer  
Man. 11 Apr
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen   Les mer  
Man. 11 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Man. 11 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er
Halv 11'er bane   Les mer  
Søn. 10 Apr
kl 20:00 - 22:00
Trening Oldboys
7'er banen   Les mer  
Søn. 10 Apr
kl 16:30 - 18:30
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane   Les mer  
Søn. 10 Apr
kl 15:00 - 16:30
Trening G2013
7'er bane, kombinert med G2012   Les mer  
Søn. 10 Apr
kl 11:00 - 13:00
Trening Nordavind
Halv 11'er bane mot parkering   Les mer  
Lør. 9 Apr
kl 13:30 - 15:30
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 8 Apr
kl 20:00 - 22:00
Trening A-lag herrer
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 8 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening G19
Hel 11'er bane   Les mer  
Fre. 8 Apr
kl 17:30 - 18:30
Treningn 2014
7'er banen   Les mer  
Fre. 8 Apr
kl 16:00 - 18:00
Trening G09
Hel 11'er bane   Les mer  
Tor. 7 Apr
kl 18:00 - 20:00
Trening A-lag herrer
hel 11'er bane   Les mer  
Tor. 7 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 18:30 - 20:30
Trening G19
Trening halv bane 11'er   Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 18:30 - 20:00
Trening Damelag
7'er banen   Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening G2012
Trening 7'er banen   Les mer  
Ons. 6 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening G09
Hel 11'er bane   Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 20:15 - 21:54
Veitvet - Lyn 1896 FK 2
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 18:45 - 20:14
Veitvet - Vålerenga 2
Veitvet kunstgress
  Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 17:30 - 19:30
Trening G2014
Trening 7'er banen   Les mer  
Tir. 5 Apr
kl 17:00 - 19:00
Trening G08
Hel 11'er bane   Les mer  
Man. 4 Apr
kl 18:30 - 20:00
Trening G09
Hel11'er bane   Les mer  
Man. 4 Apr
kl 17:30 - 18:30
Trening G2016
Trening 7'er banen   Les mer  
Man. 4 Apr
kl 17:00 - 18:00
Trening G2015
Halv 11'er bane   Les mer  
Man. 4 Apr
kl 17:00 - 18:30
Trening G2013
Veitvet Kunstgress 11'er
Halv 11'er bane   Les mer  
Fre. 25 Mar
kl 18:30 - 21:30
A-lags kamp
Treningskamp mot Stovner kameratene   Les mer  
Søn. 20 Mar
kl 14:00 - 16:00
Treningskamp G14
11'er kamp   Les mer  
Søn. 20 Mar
kl 12:00 - 14:00
Treningskamp G17
11'er kamp   Les mer